Campionatul Moldovei 2017 la Carp Fishing - I runda

Organizator: Carp fishing Club Moldova

Pentru înregistrare: E obligatorie completarea cererii

Pentru participare în rating: Achitarea taxei anuale (fără achitarea taxei cererea nu se acceptă)

Costul participării: 80 Euro per echipă.

Încheierea înregistrării: 17 aprilie 2017

 

Echipele care participă în rating au prioritate în faţa amatorilor în momentul înregistrării

 

Depunerea cererii: Preşedintele Carp fishing Club Moldova, dl. Serghei Moroz.

Date de contact: tel. 799 59 799

 

 

Echipe înregistrate

LUCKY CARP  Даскал Сергей, Макарь Дмитрий
ШАПА  Шевченко Анатолий, Назаров Александр, Ерёменко Дмитрий.
BigCarp  Оасереле Александр, Оасереле Станислав
RC  Бужор Сергей, Барановский Вадим, Мазур Иван
SNIPERS  Мороз Сергей, Брынза Лилиан, Дима Сергей
PesCAR`P  Слесарь Андрей, Русу Денис, Белинюк Лилиан
Captura  Матеша Антон, Розенфельд Олег,Галчук Игорь
ProCarp  Тихон Игорь, Кирияк Георгий, Китороага Андрей
Big Fish Станилевич Сергей, Бежинарь Сергей
VIVA Ващаев Виктор, Ващаев Анатолий, Абу Джалиль
Tech Anglers Морару Константин, Стелеа Виталий
MEGACARP Булига Игорь, Сеницын Юрий, Кирилов Василий
ДОМ РЫБАКА Паскал Юлия, Жура Вячеслав, Андрианов Андрей

 

 

Protocolul final al ediţiei I

Denumirea echipei Locul Masa totală (kg) Nr. peşti Masa medie (kg)
ProCarp 1 127,080 20 6,354
PesCAR`P 2 107,240 21 4,868
SNIPERS 3 86,620 14 6,187
BigCarp 4 67,600 12 5,633
RC 5 62,580 11 5,689
VIVA 6 61,110 8 7,638
MEGACARP 7 49,570 10 4,957
LUCKY CARP 8 36,220 6 6,036
Tech Anglers 9 31,970 7 4,567
ШАПА 10 30,560 7 4,365
Big Fish 11 24,380 6 4,063
Captura 12 6,580 2 3,290

Big Fish: 17,210 kg, Echipa "RC"               

Masa totală: 568,870 kg.

Cantitatea: 106 peşti

Masa medie: 5,360 kg.

 

 

Ratingul membrilor CCM

N/o Nume, Prenume Echipa Rating I etapa
1 Слесарь Андрей PesCAR`P 1
2 Русу Денис PesCAR`P 1
3 Мороз Сергей SNIPERS 2
4 Оасереле Станислав Big Carp 3
5 Бужор Сергей RC 4
6 Барановский Вадим RC 4
7 Ващаев Анатолий VIVA 5
8 Ващаев Виктор VIVA 5
9 Даскал Сергей LUCKY CARP 6
10 Макарь Дмитрий LUCKY CARP 6
11 Шевченко Анатолий ШАПА 7
12 Матеша Антон CAPTURA 8
13 Розенфельд Олег CAPTURA 8
14 Кирияк Георгий ProCarp 9
15 Оприш Марьян MD 9